Možnosti športovania v športovej hale v Galante

Ak máte záujem o športovanie v športovej hale v Galante, od augusta pripravujeme harmonogram jednotlivých tréningov pre športové kluby i neregistrovaných športovcov. Ak chcete počas jesene a zimy využívať našu športovú halu na bedminton, futbal, tenis, florbal, basket, hádzanú či iný druh športu zavolajte na číslo 0910 936 903 a rezervujte si termín na celú sezónu alebo na jednorazovú akciu.

2

13

 

Obnova ihriska na Revolučnej štvrti

Minulý rok sme dostali do správy ihrisko na Revolučnej štvrti. Keďže bolo v zlom stave, rozhodli sme sa nevyhovujúce a polámané kovové oplotenie vymeniť za športovú ochrannú sieť a vymenili sme siete na bránkach. Veríme, že ihrisko bude naďalej využívané hlavne deťmi a že bude slúžiť verejnosti čo najdlhšie. V prípade nahlásenia porúch kontaktujte Správu športových zariadení Mesta Galanta na tel. čísle 0910 936 903. Ďakujeme, že budete ihrisko chrániť a udržiavať!

Pôvodné ihrisko:

1 2 3 4

 

 

Po obnove:

8 9 10 11 12

Sústredenia reprezentantov SR v hádzanej v našej športovej hale

V apríli 2021 sa v športovej hale v Galante konali sústredenia reprezentantov Slovenskej republiky v hádzanej v kategóriách juniorky, kadetky, kadeti a predkadeti. V rámci prípravy využívali našu športovú halu na niekoľkofázové tréningy denne počas celých dvoch týždňov na základe výnimky RÚVZ, ktorá sa týka prípravy reprezentantov. Náš športový povrch si veľmi pochvaľovali a opäť sa potvrdilo, že sa oplatilo investovať do modernizácie športového povrchu aj celkového športového zázemia haly.

12

7 9 10