Štefánska cyklojazda

V stredu 26.12.2018 sa bude konať každoročná cykloakcia – Štefánska cyklojazda. Zraz je o 10.55 hod. pred športovou halou a ideme na Kaskády a späť. Jazda je v kľudnom tempe, preto je vhodná aj pre deti. Na Kaskádoch sa stretávame s cyklistami zo Šale a Serede, ktorí štartujú zo svojich miest. Minulý rok nás bolo okolo 40. Prekonáme to?? Tešíme sa na Vás.

Štefánska

Rekonštrukcia tribúny v športovej hale

V mesiaci november prebehla v športovej hale v Galante rekonštrukcia tribúny. Staré sedadlá z roku 1987 boli nahradené novými, modernými plastovými sedačkami. Po výmene okien, výmene povrchu, rekonštrukcii osvetlenia, rekonštrukcii ozvučenia a vykurovania sa stáva športová hala krásnym športovým stánkom pre širokú verejnosť. Pridávame niekoľko fotografií pred a po rekonštrukcii tribúny…

st2st15432

Rekonštrukcia futbalového štadióna

Rekonštrukcia futbalového štadióna začala v roku 2016, keď sa počas zimnej prestávky vymenili okná na celom objekte štadióna. V roku 2017 sa podarilo vymeniť sedačky na tribúne a v tom istom roku bol futbalový klub FC Slovan Galanta úspešný v projekte Slovenského futbalového zväzu „Podpora rekonštrukcie a výstavby futbalovej infraštruktúry“, kde sa hlavne zásluhou už dnes nebohého, vtedajšieho športového riaditeľa klubu Tibora Meszlényiho, podarilo získať dotáciu vo výške 45 000 €. Mesto Galanta odsúhlasilo spoluúčasť 15 000 € a z týchto peňazí sa zrekonštruovali šatne na domácej strane, sociálne zariadenia a práčovňa. V druhej etape v roku 2018 sa vynovila fasáda štadióna, vytvoril sa samostatný vstup na hosťovskú a domácu stranu a dokončila sa rekonštrukcia vnútorných priestorov štadióna, kde bola vytvorená klubovňa. Pre ilustráciu prinášame niekoľko fotiek po rekonštrukcii:

1112131415

23456