Author Archives: Správca Správca

Spolupráca Správy športových zariadení a Slovenského zväzu hádzanej

Správa športových zariadení Mesta Galanta nadviazala úspešnú spoluprácu so Slovenským zväzom hádzanej a tento rok sa koná už tretí tréningový kemp reprezentačných mužstiev Slovenska kadetov a juniorov. Okrem nich si v športovej hale v Galante zatrénovalo aj A-mužstvo Slovenska v príprave na kvalifikáciu na EURO 2020.

Po Slovenskom zväze pozemného hokeja, ktorý tiež v športovej hale v Galante organizuje svoje reprezentačné sústredenia, je to ďalšia úspešná spolupráca na najvyššej úrovni.6 4 2 514

Rekonštrukcia kanalizácie na futbalovom štadióne FC Slovan Galanta

Po minuloročnej obnove futbalového štadióna v Galante, kde sa obnovili vnútorné priestory (šatne, sprchy, klubovňa, práčovňa, atď.) sa v roku 2019 pristúpilo k rekonštrukcii kanalizácie, ktorá bola v havarijnom stave. Po schválení finančných prostriedkov na Mestskom zastupiteľstve začali práce po skončení sezóny 2018/2019 a to 19. júna. Ukončenie prác je naplánované do 5. júla 2019. Pre ilustráciu prinášame fotky z rekonštrukcie.

1  3 4 5 6  8   11 12

Krajské kolo Floorball SK ligy v Galante

Krajské kolá Floorball SK Ligy Bratislavského a Trnavského kraja sa konali v dňoch 27. a 28. marca 2019 v športovej hale v Galante. Spolu sa ich zúčastnilo 20 družstiev dievčat a chlapcov základných škôl a víťazné družstvá sa stretnú na celoslovenskom finálovom turnaji v Košiciach. Z “nášho” Trnavského kraja postúpilo mužstvo chlapcov ZŠ Mallého v Skalici a družstvo dievčat zo ZŠ Kopčany. Blahoželáme!

Niekoľko fotiek z úspešnej športovej akcie…

1 3 4 5 6 7 8 9