Monthly Archives: jún 2016

Výmena palubovky v športovej hale

   Výmena palubovky v športovej hale

Po takmer 30-ich rokoch (kolaudácia v roku 1989) sa športová hala v Galante dočká novej palubovky. Po minuloročnej výmene okien v športovej hale, schválilo Mestské zastupiteľstvo finančné prostriedky aj v rozpočte na rok 2016 a tak sa môže realizovať výmena palubovky. Je to ďalší krok, ktorý významne pomôže k začatej obnove športovísk v našom meste. Novým povrchom bude PVC povrch Taraflex, ktorý má vynikajúce parametre a používa sa na viacerých svetových športoviskách.
Z dôvodu úspory finančných prostriedkov sa dobrovoľníci z Občianskeho združenia HANZA, Občianskeho združenia MAS a boxeristi KO BOX klubu rozhodli, že demontáž starej palubovky zrealizujú brigádnicky a ušetria tým mestskému rozpočtu cca. 5 000,- €. V prípade záujmu sa brigáda bude konať v sobotu 18.6.2016 od 7.30 hod. a dobrovoľníci sa môžu prihlásiť na tel. čísle 0910 936 903 (Štefan Varga). Za účasť vopred ďakujeme.
Týmto aj oznamujeme širokej verejnosti, že telocvičňa športovej haly bude zatvorená do polovice augusta 2016. Za pochopenie ďakujeme.
Štefan Varga
Správa športových zariadení Mesta Galanta
IMG_0002 1OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA